Geometria kół Cena

Sprawdzenie zbieżności standardowo kosztuje w granicach 120 zł, a przy regulacji doliczamy 40 zł za każde wymagane regulowane koło. (regulacja zbieżności, pochylenia, wyprzedzenia)
Geometria kół w Warszawie - od 30 min.
Regulacja - geometria kół cena zależy od ilości regulowanych kół w samochodzie

Geometria Kół Warszawa
Geometria kół Warszawa cena

Ile kosztuje zbieżność kół i całkowita procedura geometrii kół dla pojazdów osobowych

Najczęstszym pytaniem naszych klientów, przy wycenie usług, jest ile kosztuje zbieżność, albo ile
kosztuje geometria kół, dlatego przedstawiamy cały opis usług - geometria kół, cennik.

  • Pomiar zbieżności kół i pochylenia kół (Usługa pomiaru zbieżności obejmuje tylko same testy bez wykonania geometrii kół, oraz przygotowanie raportu wyników pomiaru zbieżności)  - 120 zł 
  • Pomiar 3D - jest procedurą konieczną przed robieniem geometrii kół
  • Regulacja i ustawienie geometrii jednego koła - 40 zł
  • Zbieżność kół cena, oraz regulacja pochylenia - przednia oś - (ustawiamy geometrie, oraz zbieżność 2 kół na przedniej osi) - 80 zł
  • Zbieżność kół cena, oraz regulacja pochylenia - tylna oś - (ustawiamy geometrie, oraz zbieżność 2 kół na tylnej osi) - 80 zł
  • Geometria kół cena, regulacja zbieżności oraz pochylenia kół - przód i tył - (ustawiamy geometrie, oraz zbieżność 4 koła na tylnej osi, przedniej osi) - 160 zł
  • Przy regulacji czterech kół (usługa obejmuje wykonania pomiaru, oraz wykonaniu ustawienia zbieżności kół i pochylenia kół)— PROMOCYJNA CENA - 250 zł
  • Wyprzedzenie kół - regulacja wyprzedzenia - 120 zł za godzinę (koszt zależy od tego ile czasu obsługiwany model samochodu wymaga na taką regulacją)

ile kosztuje geometria kół w Warszawie

Jesteś ciekaw ile kosztuje geometria kół i ustawienie zbieżności kół w naszym warsztacie koszt nie będzie różnić się w zależności od marki i modelu samochodu. Ogólnie jednak, nasze ceny wahają się między 160 a 250 złotych a ustawienie geometrii kół cena będzie różniła od ilości regulowanych kół.

Geometria kół cennik jest stały dla wszystkich

Nasz warsztat oferuje usługi związane z geometrią kół.
Geometria kół to procedura, która polega na odpowiednim ustawieniu kół w pojeździe.
Dzięki odpowiedniemu ustawieniu kół można poprawić trakcję, stabilność i komfort jazdy.
W ramach usługi geometrii kół, sprawdzamy i regulujemy m.in. kąty nachylenia, konwergencje oraz nacinanie kół.
W naszym warsztacie samochodowym - geometria kół cennik jest stały i dostępny dla wszystkich klientów. 

Zbieżność kół cena jest przestępna

Usługa regulacji i zbieżność kół cena jest przestępna dla każdego klienta który jest obsługiwany w naszym warsztacie.
Ze względu na to, że zbieżność kół to jeden z parametrów regulacji geometrii samochodowej nasz serwis samochodowy w Warszawie posługuje według naszego cenniku a koszt ustawienia zbieżności będzie finalizowany jak zrobimy pomiar i jak podregulujemy wymagane koła. Standardowo zbieżność kół cena przy regulacji przędnej osi wynosi od 160 zł do 200 zł

Geometria kół 3D cena przy regulacji 4 kół 250 zł

Promocja obejmuje regulację 4 kół oraz wykonanie geometrii kół 3D cena takiej promocji finalizuje koszt w 250 zł. Ta usługa zapewni optymalne ustawienie kół w samochodzie, dzięki czemu poprawi się komfort jazdy, stabilność oraz trwałość opon. Nasza wykwalifikowana ekipa skorzysta z profesjonalnego sprzętu, aby zapewnić dokładne i precyzyjne ustawienie kół. Skorzystanie z tej promocji to doskonała okazja, aby zadbać o swoje auto i cieszyć się bezpieczną i komfortową jazdą. Nie zwlekaj i skorzystaj z tej promocji już dzisiaj!

Samochody które mieli regulację geometrii kół w naszym warsztacie i okazało się, że zawieszenie samochodu wymaga naprawy, to wtedy po zgłoszeniu na korektę ustawienie geometrii kół cena wygląda trochę inaczej (nie pobieramy opłaty drugi raz za wykonany pomiar)

Z czego składa się cena geometrii kół?

Geometria kół 3D cena i koszt ustawienia zbieżności składa się z kosztów sprawdzenia, regulacji i ewentualnego korekty ustawienia geometrii kół pojazdu, a także z kosztów wykonania zbieżności kół. Części zamienne i materiały potrzebne do wykonania usługi są wliczone w koszt.

Cena zbieżność kół w Warszawie

Cena zbieżność kół

ile kosztuje zbieżność w warsztacie - Express

Jeśli samochód jest niestabilny podczas jazdy i opony nierówno się zużywają, możliwą przyczyną może być nieprawidłowe ustawienie zbieżności lub geometrii kół. Te dwa czynniki mają duży wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy, dlatego ważne jest, aby były odpowiednio skonfigurowane.
Cena zbieżność kół - wykonanie tej procedury waha się od 160 zł do 250 zł, w zależności od ilości kół, które będziemy regulować. Ile kosztuje zbieżność obejmuje zarówno pomiar zbieżności, jak i korektę ewentualnych odchyleń. Jeśli zbieżność okaże się prawidłowa, same pomiar kosztuje 120 zł. Ustawienie zbieżności jednego koła kosztuje 40 zł.
Proces ustawienia zbieżności trwa około od 30 min. do godziny. Całkowity koszt wykonania geometrii, wraz z ustawieniem zbieżności i kątów sworznia zwrotnicy na przedniej i tylnej osi, wynosi około 160 zł -250 zł.

Zbieżność kół EXPRESS - adres warsztatu w Warszawie