Geometria kół Tesla w Warszawie na sprzęcie John Bean 3D 

Profesjonalna geometria kół w samochodach Tesla jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa, komfortu i długowieczności. Jeśli koło uległo poważnej kontuzji lub zostało naprawione konieczne jest przeprowadzenie procesu ustawienia zbieżności kół w samochodzie Tesla. Prawidłowa geometria kół pojazdu Tesla jest możliwe w Warszawie w naszym centrum serwisowym Geometria Kół - Express. Posiadamy specjalistyczne narzędzia i wykwalifikowanych techników.
Geometria kół Tesla Warszawa - regulacja od 30 min.

Geometria Kół Warszawa Tesla

Kiedy Tesla wymaga zrobienia geometrii kół

Jeśli obserwujesz te znaki, ważne jest, aby sprawdzić i ustawić geometrię kół w samochodzie Tesla

  • Jeśli droga jest równa a samochód ściąga w jedną stronę
  • Jeśli jedziesz na wprost a kierownica Twojego samochodu jest lekko przesunięta w prawo lub w lewo
  • Opony zużywają się nierównomiernie, a zużyte jest tylko zewnętrzne lub wewnętrzne ramię

Po naprawie układu kierowniczego (wymiana lub montaż nowych przegubów kątowych) lub wymianie
łożysk kulkowych następuje kolej na geometrię kół. Potwierdzenie poprawności ustawień jest kluczowe
po poważnej kolizji.
Nasze centrum techniczne pomoże Ci w ustawienia geometrii kół w Tesla każdego pojazdu Tesla.
Pochylenie to położenie płaszczyzny obrotu opony w stosunku do kierunku jazdy. Pochylenie odnosi się
do położenia kół w stosunku do osi pionowej.
Istnieje wiele metod zmiany tych parametrów. Geometria Kół - Express wykorzystuje najbardziej
zaawansowane czujniki optyczne do modyfikacji położenia. Koła posiadają znaczniki, które są
wykrywane przez kamery o specjalnych możliwościach. Na ekranie wyświetlane są aktualne informacje i
pokazywane są optymalne wartości dla każdego koła. Mechanik luzuje nakrętki mocujące, a następnie
dostosowuje parametry do specyfikacji. Ustawienie jest zakończone, gdy wszystkie wskaźniki są zielone.

Geometria kół w Tesla wykonujemy sprzętem John BEAN 3D

Szanowni Państwo, chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą usługę geometrii kół za pomocą sprzętu John BEAN 3D. Jest to profesjonalne narzędzie diagnostyczne, które pozwala precyzyjnie określić geometrię kół w każdym samochodzie tego producenta.
Dzięki naszej usłudze geometrii kół, możemy zapewnić Państwu pełny zakres regulacji, który obejmuje kąt pochylenia, skosów i obrotów kół. Przy pomocy naszego sprzętu możemy dokładnie skontrolować geometrię kół i skorygować je, jeśli to konieczne. Dzięki temu samochód będzie lepiej prowadził się na drodze i bezpieczniej jeździć.

Nasza usługa została zaprojektowana tak, aby była łatwa w użyciu i zapewniała niezawodne wyniki. Sprzęt John Bean 3D jest zasilany z sieci i wyposażony w kolorowy wyświetlacz LCD, który wyświetla wszystkie informacje potrzebne do wykonania usługi.
Dzięki naszej usłudze geometrii kół, możemy zapewnić Państwu usługę wysokiej jakości, która pozwoli Państwu cieszyć się bezpiecznym i komfortowym samochodem.
Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wykonaniu geometrii kół, zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i zapewnić Państwu usługę, która spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Toyota geometria kół Warszawa

Cena geometria kół w samochodzie Tesla

  • Pomiar zbieżności kół w samochodzie Tesla (Usługa pomiaru zbieżności obejmuje tylko same testy bez wykonania geometrii kół, oraz przygotowanie raportu wyników pomiaru zbieżności)  - 120 zł
  • Ustawienie jednego koła w samochodzie Tesla - 40 zł
  • Zbieżność kół przedniej osi w samochodzie Tesla- (ustawiamy geometrie, oraz zbieżność 2 kół na przedniej osi) - 80 zł
  • Zbieżność kół tylnej osi w samochodzie Tesla - (ustawiamy geometrie, oraz zbieżność 2 kół na tylnej osi) - 80 zł
  • Geometria kół przód i tył w samochodzie Tesla - (ustawiamy geometrie, oraz zbieżność 4 koła na tylnej osi, przedniej osi) - 160 zł

Geometria kół Tesla Warszawa - dlaczego warto to ustawiać w naszym warsztacie sprzętem John BEAN 3D

Geometria kół Tesla to bardzo ważny element utrzymania samochodu w dobrym stanie technicznym. Poprawnie ustawiona geometria kół ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy, komfort oraz ekonomiczność użytkowania pojazdu. W naszym warsztacie preferujemy ustawianie geometrii kół przy użyciu sprzętu John BEAN 3D ze względu na kilka istotnych powodów:
1. Precyzja pomiarów: Sprzęt John BEAN 3D umożliwia dokładne i precyzyjne pomiary geometrii kół, co pozwala na skuteczne wyregulowanie ustawień.
2. Szybkość i wygoda: Dzięki zaawansowanej technologii sprzętu John BEAN 3D proces ustawiania geometrii kół jest szybki i wygodny, co pozwala zaoszczędzić czas zarówno nam, jak i naszym klientom.
3. Profesjonalizm: Sprzęt John BEAN 3D jest uznany w branży motoryzacyjnej za jedno z najlepszych rozwiązań do pomiaru i regulacji geometrii kół. Dzięki temu, ustawiając geometrię kół przy użyciu tego sprzętu, możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i profesjonalizm.
4. Dostosowanie do nowoczesnych technologii: Ponieważ samochody, w tym także pojazdy marki Tesla, wyposażane są w coraz bardziej zaawansowane systemy jezdne, konieczne jest korzystanie z nowoczesnych narzędzi do ustawiania geometrii kół. Sprzęt John BEAN 3D pozwala na dostosowanie się do najnowszych technologii stosowanych w pojazdach.
5. Gwarancja bezpieczeństwa: Poprawnie ustawiona geometria kół jest kluczowa dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas jazdy. Dlatego warto skorzystać z usług ustawiania geometrii kół przy użyciu sprawdzonego sprzętu, takiego jak John BEAN 3D, aby mieć pewność, że samochód jest w pełni bezpieczny i gotowy do dalszej eksploatacji.

Korzyści z warsztatu Geometria kół Tesla Warszawa

Regulacja kół w samochodach Tesla są realizowane w naszym centrum technicznym "Geometria kół - Express". Istnieje możliwość umówienia się na wizytę przez internet lub telefonicznie w celu przeprowadzenia kontroli i ustawienia zbieżności kół w samochodzie tesla. Nie trzeba długo czekać, ponieważ w naszym zakładzie naprawczym możemy wykonać usługę geometria kół Tesla w godzinę. Podczas gdy nasz technik reguluje Twój pojazd, jest poczęstunek i WiFi. Gwarancja obejmuje wszystko, co zostało wykonane.

Geometria kół -
Express
Warszawa 
Bródno

Dlaczego my?

» Profesjonalny warsztat samochodowy w Warszawie
» Wymiana oleju i filtrów
» Naprawa zawieszenia
» Krótkie terminy regulacji geometrii kół
» Bezpieczny proces komputerowej geometrii
» Geometria kół od 30-60 min.
» Ustawienie zbieżności w Warszawie sprzętem John BEAN 3D
» Wulkanizacja - wymiana opon - od 15" do 21"