Ustawienie geometrii kół cena
przestępna 

Procedura geometria kół w Warszawie, znana również jako ustawienie zawieszenia, jest systemem zawieszenia pojazdu opartym o zasadę konstrukcji pętli podłużnej. Podczas gdy przednie zawieszenie zazwyczaj wyregulowuje kontrolkę przechyłu kół i tzw. "stałe fałdy", system zawieszenia z tyłu reguluje stabilność jazdy, funkcję hamowania i komfort jazdy w różnych warunkach drogowych.
Regulacja i ustawienie geometrii kół cena zaczyna się od 160 zł a maksymalnej opcji wynosi 250 zł

Ustawienie geometrii kół cena

Ustawienie geometrii kół cena zależy od regulacji elementów w zawieszeniu

Aby zapewnić odpowiednie działanie geometrii koła, odpowiednie części pojazdu muszą być ustawione w prawidłowych położeniach względem siebie nawzajem. Te wszystkie części tworzą system zawieszenia pojazdu i składają się z następujących elementów:

  •  Łożysko piasty: podtrzymuje wał napędowy, który przenosi napęd do kół. Ma na celu utrzymanie wału w prawidłowej pozycji pożądanej dla długiego i bezproblemowego użytkowania i służy jako podpora dla koła.
  • Teowniki i sworznie: Teowniki znajdują się po obu stronach tylnego zawieszenia. Ograniczają ruchy koła i automatycznie wprowadzają elementy kątów żebrowych. Sworznie służą do regulacji stawu dla jednego lub obu kół.
  • Kąty żebrowe: jest to główny i kluczowy element geometrii koła, ponieważ odpowiada za ustawienie koła we właściwej pozycji i ustawieniu układu kierowniczego.
  • Śruby regulacyjne: służą do regulacji odpowiednich elementów pojazdu w celu osiągnięcia właściwego położenia względem pozostałych elementów.

Regulacja geometrii koła ma na celu zapewnienie, że koła pojazdu krążą w określonym kierunku i kątach, aby doprowadzić do prawidłowej i skutecznej jazdy. Może to również zmniejszyć hałas i wibracje, uszkodzenia opon i zużycie paliwa. Głównymi korzyściami wynikającymi z regulacji geometrii koła są mniej wibracji, mniej hałasu, lepsze mocowanie kół, lepsza zwrotność i większa stabilność na drodze.

Ustawienie geometrii kół cena całkowitej regulacji

  • Pomiar zbieżności kół w samochodzie (Usługa pomiaru zbieżności obejmuje tylko same testy bez wykonania geometrii kół, oraz przygotowanie raportu wyników pomiaru zbieżności)  - 120 zł
  • Ustawienie jednego koła w samochodzie - 40 zł
  • Zbieżność kół przedniej osi w samochodzie - (ustawiamy geometrie, oraz zbieżność 2 kół na przedniej osi) - 80 zł
  • Zbieżność kół tylnej osi w samochodzie - (ustawiamy geometrie, oraz zbieżność 2 kół na tylnej osi) - 80 zł
  • Geometria kół przód i tył w samochodzie - (ustawiamy geometrie, oraz zbieżność 4 koła na tylnej osi, przedniej osi) - 160 zł
  • Przy regulacji czterech kół (usługa obejmuje wykonania pomiaru, oraz wykonaniu ustawienia zbieżności kół i pochylenia kół)— PROMOCYJNA CENA - 250 zł
Geometria kół ustawianie Białołęka
W naszym warsztacie ustawienie geometrii kół cena zawsze dobra

Regulacja i ustawienie geometrii kół cena zazwyczaj wiąże się z kosztami, ponieważ wymaga specjalistycznego sprzętu, czasu i wysokich umiejętności. Ogólny koszt regulacji geometrii koła będzie się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, jakiego dotyczy ustawienie, a także od rodzaju części i usług, jakie uwzględnia procedura regulacyjna. Koszt regulacji geometrii koła może się różnić w zależności od miejsca, w którym będzie wykonywana. Naprawy mechaniczne samochodu obejmują kosztują usług mechaniki pojazdu, koszt usług kontroli i wyważania kół, koszt usługi wyważania przesuwnego, koszt wymiany łożysk, sworzni lub śrub regulacyjnych oraz ewentualny koszt części wymienionych wymienionych powyżej.

Geometria kół -
Express
Warszawa 
Bródno

Dlaczego my?

» Profesjonalny warsztat samochodowy w Warszawie
» Wymiana oleju i filtrów
» Naprawa zawieszenia
» Krótkie terminy regulacji geometrii kół
» Bezpieczny proces komputerowej geometrii
» Geometria kół od 30-60 min.
» Ustawienie zbieżności w Warszawie sprzętem John BEAN 3D
» Wulkanizacja - wymiana opon - od 15" do 21"